Saat

HAKKIMIZDA


ATILIM ELEKTRİK ELEKTRONİK SANAYİ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTI, 1999 YILINDA KURULMUŞTUR. 

FİRMAMIZ ELEKTRİK - ELEKTRONİK VE EV ALETLERİ SEKTÖRLERİNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. TEMEL FAALİYETLERİMİZ ;  İMALAT VE DIŞ TİCARET ŞEKLİNDEDİR.

İMALATINI YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER ''SIRA KLEMENS'' DIYE ADLANDIRILAN VE ELEKTRİK SEKTÖRÜNDE BAĞLANTI ELEMANI OLARAK KULLANILAN ÜRÜNLERDİR. ÜRÜNLERİMİZİN TAMAMI YÜKSEK KALİTE SEVİYESİNE SAHİP OLUP ENEC, CE VE ROHS BELGELERİNE SAHİPTİR. AYRICA FİRMAMIZDA ISO9001: 2000 YÖNETİM KALİTE BELGESİDE MEVCUTTUR.

DIŞ TICARET FAALIYETİMİZDE 2 ANA GRUPTA TOPLANMAKTADIR :

1-ITHALAT FAALIYETLERİMİZ GENELDE UZAKDOĞU MENŞEELI ÜRÜNLERİN TİCARETİNİ KAPSAMAKTADIR. BU BAĞLAMDA TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİNİ YAPTIĞIMIZ TANINMIŞ FİRMALARIN ÜRÜNLERINI MÜŞTERILERİMİZE SUNMAKTA VE TALEP EDILMESI HALINDE İTHALATINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.

2-İHRACAT OLARAKTA YURTDIŞINDAKI MÜSTERİLERİMİZİN BİZDEN TALEP ETTİĞİ ÜRÜNLERI, KALİTESINE GÜVENDIGIMIZ FIRMALARDAN TEMIN EDEREK İHRACATINI GERÇEKLEŞTİRMEK ŞEKLİNDEDIR.

MİSYONUMUZ, TÜM MÜŞTERİLERİMİZİN GÜVENİNİ VE MEMNUNIYETİNİ KAZANARAK FİRMAMIZI DAHA İLERİ SEVİYELERE GETİRMEKTİR.

VİZYONUMUZ, MÜSTERİLERİMİZİN İHTİYAÇ DUYDUKLARI ÜRÜNLERDE AKILLARINA GELEN İLK FİRMA OLMAKTIR.

HEDEFİMİZ, KALİTELİ ÜRÜNLERİ UYGUN FİYATLARLA MÜSTERİLERİMİZE SUNARAK, TÜRK FİRMALARININ DÜNYA PAZARINDA KALİTE VE REKABETTE DAHA İYİ SEVİYELERE GELMELERİNDE KATKIDA BULUNBİLMEKTİR.

HİZMETLERİMİZİ VE ÜRÜNLERİMİZİ YAKINDAN TANIYARAK SİZLERİ DE MÜŞTERİLİRİMİZ ARASINDA GÖRMEK İSTİYORUZ. LÜTFEN İHTİYAÇ DUYDUĞUNUZ ÜRÜNLERDE BİZLERLE TEMASA GEÇMEKTEN ÇEKİNMEYİNİZ.

SELAM VE SAYGILARIMIZLA

YÜCEL YAZICI
GENEL MÜDÜR 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret84112
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.171532.3004
Euro34.902035.0419
Hava Durumu
Takvim